Press "Enter" to skip to content

Erenköy Bosch Servisi

Erenköy Bosch Servisi olarak 1992 seneninden beri Kadıköy ve Erenköy mahallelerine Bosch, Siemens, Profilo markalı beyaz eşya, klima ve kombi aletlerinize garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Çamaşır makineleri, son zamanlarda bayanların en büyük yardımcılarından birisidir. Gün içerisinde bayanların önceden çok uzun müddetler harcamak zorunda kaldıkları çamaşır yıkama faslını daha çağdaş hale getirerek, artık çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde çamaşırlarını yıkayabilmelerine yardımcı oluyor.

Bu alanda Bosch markasının üstün teknolojisi de daha ekonomik ve daha tasarruflu bir çamaşır makinesi kullanım olanağı sunuyor. Erenköy Bosch Servisi olarak bizler, Bosch markalı çamaşır makinesi modellerinizde karşı karşıya kalabileceğiniz her tür arıza konusunda olarak çağdaş çözümleri, çok kısa müddetler içerisinde sunuyoruz.  Bosch çamaşır makinesi modelinizde karşı karşıya kalabileceğiniz sıkma yapmaması meselesi için Erenköy Bosch Servisi hizmetlerimize müracaatta bulunmanız gerekiyor.

Bu sayede Erenköy hudutları içerisinde gezici olarak bulunan teknik ekiplerimiz en kısa müddet içerisinde hanenize gelerek, arızalı olan ve sıkma yapmayan Bosch çamaşır makinenizin onarımı için arıza tespit işlemini başlamaktadır. Bu arıza tespiti esnasında teknik ekiplerimiz, arızalı parçalar olabilecek ana yıkama motorunu kontrol etmektedir.

Bunun sebebi de genelde Bosch çamaşır makinelerinin ana yıkama motorunun kömürlerinin bitmesidir.  Bu noktada ihtiyaç duyulan onarımı yapan teknik personelimiz şayet arızayı burada belirleyemez ise bir diğer arıza kaynağı olarak, çok nadir karşılaşılan elektronik kart üzerinde tiryak arızası konusunda kontrolleri yapmaktadır. Onarımı yapılmasının dışında ihtiyaç duyulan olan vaziyetlerde özgün yedek parçası ile değişimi yapılarak, çamaşır makinenizin sıkma arızası giderilmektedir.

Son senelerde vazgeçilmez ihtiyaçlarımız arasında bulunarak hayat standartlarımızın gelişmesinde ehemmiyetli yer tutan beyaz eşya aletleri Bossch markası garantisi ile dünya genelinde ehemmiyetli bir ivme kazanmaktadır. Sektörde duayen bir konumda bulunan ve lider yapısıyla pek çok kazanımda öncülük sergileyen Bosch, bugün kalitenin ve güvenin temsili olmuş bir marka konumundadır. Kuruluşumuz, İstanbul genelinde Bosch marka beyaz eşyaların teknik servis takiplerini yetkili firma olarak yürütmektedir.

İstanbul genelinde her bölgede şubesi ile müessesesel bir ağ oluşturan firmamız yüksek kalite hizmetleri ile yirmi seneye yakın bir süredir öncü konumunu savunmaktadır. Kuruluşumuz ana ilkesi her vakit için her çalışmasında müşteri memnuniyetinin önceliği şeklindedir.

Kombi Bakımı

İstanbul şehrimizin büyük kazalarından biri olarak yoğun nüfus yapısıyla yaşam şartları oluşturmuş bölgesi olan Kartal kazamızda uzun yıllardır başarılı çalışmalarını sergileyen Erenköy Bosch Servisi, kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Memnuniyet emelli yürüttüğü her çalışmasında titizlik ve disiplinden taviz vermeden faaliyetler gerçekleştiren şubemiz, nitelikli hizmet sunumunun yanı sıra yüksek kalite ve donanım sahibi teknik araç ve gereçlerle hizmetlerinde hızlılık yakalamaktadır. Kısa müddette en net çözüm anlayışı ile hareket eden Bosch Erenköy Kombi Servisi, uzun senelerin verdiği tecrübe ve birikimlerini her çalışmasında müşteri imtiyazına dönüştürerek faaliyetlerine devam etmektedir.

İstanbul genelinde bütün şubelerimiz beyaz eşya arızalarının en kısa zaman içinde giderilmesi için yirmi dört saat faaliyet göstermektedirler..

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *